načítání...

O nás

Qwerty Networks - skupina projektů, která využívají jednotné informační a funkční prostředí pro vytváření a rozvoj sociálních sítí. Naše projekty - jsou silné sociální sítě. Naše společnost poskytuje unikátní služby pro vytváření rozsáhlých mezinárodních sociálních sítí a multifunkčních internetových portálů.

Nevyvíjíme žádné jednoduché weby, ale nejreálnější horizontální škálovatelné sociální sítě, stejně jako datovaná místa a vysoce zatížené portály! Společnost Qwerty Networks implementuje projekty založené na Qwerty Social Network Engine - softwarovém a hardwarovém komplexu pro vytváření sociálních sítí.

Na základě sociálních sítí Qwerty jsou implementovány mnoho známých mezinárodních projektů, sociálních sítí, seznamovacích míst, stejně jako specializovaných portálů. Například známá mezinárodní blogová platforma Qwerty.blog (soutěžitel LiveJournal), která funguje v 47 jazycích a denně registruje stovky nových blogerů, první sociální síť majitelů zvířat, veterináři, chovatelé a kluby VetWorld.net, sociální síť pro majitele stránek, mezinárodní seznamovací služby a další projekty. Zahájili jsme desítky významných portálů, stejně jako sociální sítě po celém světě.

Přijímáme objednávky a jsme rádi, že spolupracujeme v oblasti vývoje a společného spuštění sociálních sítí, vysoce zatížených portálů, platebních systémů. V naší osobě získáte spolehlivého obchodního partnera!

Chcete se stát novým Zuckerbergem? Kontaktujte nás! Děláme si srandu!

Kolik je sociální síť?

Jsme vám k dispozici v následujících jazycích:

Připojte se k nám na sociálních sítích:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

S pozdravem,
Qwerty Networks, just a social network!

Vezměte prosím na vědomí,

Poslali jsme vám odkaz na ověření vaší e-mailové adresy. Nezapomeňte zkontrolovat složku Spam. Pokud se náhle objeví zpráva do této složky, klikněte na tlačítko "Do not Spam!".

Pokud neobdržíte e-mail s odkazem na aktivaci v další minutě, klikněte zde:

Prosím, čekejte sec.

Pokud se tento pokus také nezdaří, doporučujeme pro registraci použít jinou e-mailovou adresu.Abychom naši službu poskytli co nejpřesněji, používáme k ukládání statistických informací a informací o našich uživatelích speciální soubory cookie. Kromě toho používáme služby statistik třetích stran (např. Google). Více informací o zásadách ochrany osobních údajů našich služeb naleznete na tomto odkazu:
Důvěrnost & Cookies