Apie mus

Qwerty Networks - projektų grupė, naudojanti vieningą duomenų bazę ir funkcinę aplinką socialinių tinklų kūrimui ir plėtrai. Mūsų projektai - tai galingi socialiniai tinklai. Mes suteikiame galimybes bendrauti su kitais dalyviais. Taip pat galite rasti draugų ir prenumeruoti įdomius tinklaraščius.

Projektas tarptautinė tinklaraščio platforma QWERTY.blog yra nemokama paslauga, teikianti asmeninių ir verslo tinklaraščių palaikymo funkcijas. Galite kurti ir prižiūrėti ne tik privačius ar verslo tinklaraščius, bet ir atverti bendruomenes, kuriose visi nariai gali publikuoti. Mes teikiame privatumą ir didžiausią tinklaraštininkų naudojimą visame pasaulyje! Mes apsaugome naudotojus nuo politinio ir kito spaudimo! Mes teikiame didžiausią teisinę paramą ir apsaugą. Jūsų dienoraštis nebus uždarytas, jei atsiras politinio spaudimo požymių. Bet jei taip atsitiks, mes visada ginsime jūsų interesus ir žodžio laisvę!

Projektas Pirmasis socialinis tinklas savininkams, veterinarams, veislininkams ir klubams VetWorld.net Specializuotas socialinis tinklas "Vetworld" visiems, kurių veikla susijusi su augintiniais, suteikia platų funkcijų spektrą tiek profesinėje srityje, tiek ir sprendžiant įprastas problemas. Mūsų tinklas gali padėti surasti profesionalų, susisiekti su jais pagalbos, dalintis patirtimi su kolegomis, aptarti su jūsų augintiniu susijusius klausimus, taip pat reklamuoti savo produktus ar paslaugas. Tikimės, kad mūsų tinklas padės veterinarams ir verslo savininkams kaip galingas darbo įrankis ir profesinio augimo šaltinis, o visi naminių gyvūnėlių savininkai suras unikalias galimybes savo augintiniams. Individualaus projekto "Vetworld" naudotojo galimybės priklauso nuo jo profesinės srities, realių profesinių įgūdžių, asmeninių interesų ir mūsų tinkle nustatytų paprastų taisyklių laikymosi.

Projektas Socialinis tinklalapių savininkų tinklas - WMProfile.com. Tai visavertis socialinis tinklas visiems, turintiems svetaines ir interneto projektus (ir nesvarbu, ar esate profesionalus, ar ne). Įtraukite svetaines į mūsų katalogą, analizuokite savo svetainių lankomumo žiniatinklyje statistiką ir kokybę, susiekite naujų draugų ir partnerių!

Projektas Rusijos reklamos agentūra "Digital Marketing".. Reklamos agentūra priima užsakymus interneto reklamos kampanijoms visame pasaulyje. Mūsų agentūros paslaugų spektras:

Tai ne visi mūsų projektai. Mes priimame užsakymus ir džiaugiasi bet kokiu bendradarbiavimu vystymo ir socialinių tinklų, labai įkeltų portalų, mokėjimo sistemų kūrimo srityje. Mūsų asmenyje jūs gausite patikimą verslo partnerį!

Prisijunkite prie mūsų! Mėgautis mūsų galimybes.

Mes yra prieinamas šiomis kalbomis:

Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

Nuoširdžiausi linkėjimai,
Qwerty Networks, just a social network!

Prašome atkreipti dėmesį

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad patvirtintume jūsų el. Pašto adresą. Nepamirškite patikrinti aplanko "Šlamštas". Jei staiga pranešimas pasiekiamas šiame aplanke, spustelėkite "Nepamirškite!".

Jei per kitą minutę negavote el. Laiško su nuoroda į aktyvinimą, spustelėkite čia:

Prašau palauk sek.

Jei šis bandymas taip pat nepasiekiamas, rekomenduojame naudoti kitą el. Pašto adresą registracijai.

Mes išsiuntėme jums nuorodą, kad aktyvuoti savo sąskaitą. Prašome atkreipti dėmesį


Kad mūsų paslauga būtų kuo patogesnė, mes naudojame specialius slapukus, kad galėtume saugoti statistinę informaciją ir informaciją apie mūsų vartotojus. Be to, mes naudojame trečiųjų šalių statistikos paslaugas (pvz., "Google"). Daugiau informacijos apie mūsų paslaugos privatumo politiką rasite šioje nuorodoje:
Konfidencialumas & Cookies