Par mums

Qwerty Networks - projektu grupa, kas izmanto vienotu datubāzi un funkcionālu vidi sociālo tīklu izveidošanai un attīstībai. Mūsu projekti - ir spēcīgi sociālie tīkli. Mēs piedāvājam iespējas sazināties ar citiem dalībniekiem. Jūs varat arī atrast draugus un abonēt interesantus emuārus.

Projekts starptautiskā emuāra platforma QWERTY.blog ir bezmaksas pakalpojums, kas nodrošina funkcionalitāti personisko un korporatīvo emuāru uzturēšanai. Varat izveidot un uzturēt ne tikai privātus vai korporatīvus emuārus, bet arī atvērt kopienas, kurās visi dalībnieki var publicēt savas publikācijas. Mēs nodrošinām privātumu un maksimālu izmantojamību emuāru autoriem visā pasaulē! Mēs aizsargājam savus lietotājus no politiskā un cita veida spiediena! Mēs sniedzam maksimālu juridisko atbalstu un aizsardzību. Jūsu emuārs nebūs slēgts, ja ir politiskā spiediena pazīmes. Bet, ja tas notiks, mēs vienmēr aizsargāsim jūsu intereses un vārda brīvību!

Projekts Pirmais sociālo tīklu īpašniekiem, veterinārārstiem, audzētājiem un klubiem VetWorld.net Speciālais sociālais tīkls Vetworld nodrošina ikvienam, kura darbība ir saistīta ar lolojumdzīvniekiem, plašu funkciju klāstu gan profesionālajā jomā, gan rutīnas problēmu risināšanā. Mūsu tīkls var palīdzēt atrast profesionāļus, sazināties ar viņiem, lai palīdzētu, dalīties pieredzē ar kolēģiem, apspriest jautājumus, kas saistīti ar jūsu pet, kā arī reklamēt savus produktus vai pakalpojumus. Mēs ceram, ka mūsu tīkls kalpo veterinārārstiem un uzņēmumu īpašniekiem kā spēcīgs darba rīks un profesionālās izaugsmes avots, savukārt visiem mājdzīvnieku īpašniekiem būs saviem mājdzīvniekiem unikālas iespējas. Projekta Vetworld individuāla lietotāja iespējas ir atkarīgas no viņa profesionālās jomas, faktiskajām profesionālajām prasmēm, personiskajām interesēm un vienkāršu noteikumu ievērošanas mūsu tīklā.

Projekts Vietņu īpašnieku sociālais tīkls - WMProfile.com. Šis ir pilnvērtīgs sociālais tīkls ikvienam, kam ir vietnes un interneta projekti (un tas nav svarīgi, ja esat profesionāls vai ne). Pievienojiet vietnes mūsu katalogam, analizējiet savu vietņu datplūsmas statistiku un kvalitāti, izveidojiet jaunus draugus un partnerus!

Projekts Krievijas reklāmas aģentūra "Digital Marketing".. Reklāmas aģentūra pieņem pasūtījumus tiešsaistes reklāmas kampaņām visā pasaulē. Mūsu aģentūras pakalpojumu spektrs:

Šie nav visi mūsu projekti. Mēs pieņemam pasūtījumus un esam priecīgi par jebkuru sadarbību attīstības jomā un kopīgu sociālo tīklu, augstu ielādes portālu, maksājumu sistēmu ieviešanu. Mūsu personā jūs iegūsit uzticamu biznesa partneri!

Pievienojieties mums! Baudīt mūsu iespējām.

Mums ir pieejama šādās valodās:

Pievienojieties mums par sociālajiem tīkliem:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

Ar laba vēlējumiem,
Qwerty Networks, just a social network!

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Mēstules. Ja pēkšņi ziņojums nokļūst šajā mapē, noklikšķiniet uz "Nelietot surogātpastu!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.

Mēs esam nosūtījuši jums saites, lai aktivizētu savu kontu. Lūdzu, ņemiet vērā,










Lai padarītu mūsu pakalpojumus pēc iespējas ērtāk, mēs izmantojam īpašus sīkfailus, lai uzglabātu statistikas informāciju un informāciju par mūsu lietotājiem. Turklāt mēs izmantojam trešās puses statistikas pakalpojumus (piemēram, Google). Plašāku informāciju par mūsu pakalpojuma konfidencialitātes politiku skatiet vietnē:
Konfidencialitāte & Cookies