Bize

Qwerty Networks - sosyal ağların oluşturulması ve geliştirilmesi için tek bir veritabanı ve işlevsel bir ortam kullanan bir grup projedir. Projelerimiz - güçlü bir sosyal ağdır. Diğer katılımcılarla iletişim kurmak için fırsatlar sağlıyoruz. Ayrıca arkadaş bulabilir ve ilginç bloglara abone olabilirsiniz.

proje uluslararası blog platformu QWERTY.blog kişisel ve kurumsal blogları korumak için işlevsellik sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Sadece özel veya kurumsal blogları değil, aynı zamanda tüm üyelerin yayınlarını yapabileceği açık topluluklar oluşturabilir ve bunları koruyabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki blogcular için gizlilik ve maksimum kullanılabilirlik sağlıyoruz! Kullanıcılarımızı politik ve diğer baskılardan koruyoruz! Maksimum yasal destek ve koruma sağlıyoruz. Politik baskı işaretleri varsa, blogunuz kapalı olmayacaktır. Fakat bu olursa, her zaman ilgi alanlarınızı ve konuşma özgürlüğünüzü koruyacağız!

proje Sahipler, veterinerler, yetiştiriciler ve kulüpler için ilk sosyal ağ VetWorld.net Uzmanlaşmış sosyal ağ Vetworld, faaliyetleri evcil hayvanlarla ilgili olan herkese, hem profesyonel alanda hem de rutin problemleri çözmede geniş bir işlevsellik sunar. Ağımız, profesyonelleri bulmanıza, yardım için onlarla iletişime geçmenize, meslektaşlarınızla deneyimlerinizi paylaşmanıza, evcil hayvanınızla ilgili tüm konuları tartışmanıza ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olabilir. Ağımızın veteriner hekimlere ve işletme sahiplerine güçlü bir çalışma aracı ve profesyonel bir gelişim kaynağı olarak hizmet vereceğini umarız; oysa tüm evcil hayvan sahipleri evcil hayvanlar için benzersiz fırsatlar bulacaktır. Vetworld projesinin bireysel kullanıcılarının olanakları, mesleki alanına, gerçek mesleki becerilerine, kişisel çıkarlarına ve ağımızda kurulu basit kurallara uyulmasına bağlıdır.

proje Site sahiplerinin sosyal paylaşımı - WMProfile.com. Bu, web siteleri ve İnternet projeleri olan herkes için tam teşekküllü bir sosyal ağdır (profesyonel olmanıza bakılmaksızın önemli değildir). Kataloğumuza siteler ekleyin, istatistiklerinizi ve sitelerinizdeki web trafiğinin kalitesini analiz edin, yeni arkadaşlar ve iş ortakları edinin!

proje Rus reklam ajansı "Digital Marketing".. Reklam ajansı, dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi reklam kampanyalarına yönelik siparişleri kabul ediyor. Ajansımızın hizmet yelpazesi:

Bunlar bizim projelerimiz değil. Siparişleri kabul ediyoruz ve sosyal ağların, yüksek yüklü portalların, ödeme sistemlerinin ortaklaşa başlatılması ve ortaklaşa geliştirilmesi alanındaki herhangi bir işbirliğine seviniyoruz. Kişimizde güvenilir bir iş ortağı olacaksınız!

Bize katılın! Fırsat tadını çıkarın.

Aşağıdaki dillerde mevcuttur:

Sosyal ağlarda bize katılın:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

Saygılarımızla,
Qwerty Networks, just a social network!

Lütfen dikkat

E-posta adresinizi doğrulamak için size bir bağlantı gönderdik. Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın. Aniden mesaj bu klasöre girerse, "Spam Etmeyin!"

Bir sonraki dakika içinde aktivasyon bağlantısına sahip bir e-posta almazsanız, buraya tıklayın:

Lütfen bekle san.

Bu girişim başarısız olursa, kayıt için farklı bir e-posta adresi kullanmanızı öneririz.

Hesabınızı etkinleştirmek için bir bağlantı gönderdik. Lütfen dikkat


Hizmetimizi olabildiğince kolaylaştırmak için kullanıcılarımızla ilgili istatistiksel bilgileri ve bilgileri saklamak için özel çerezler kullanıyoruz. Ayrıca üçüncü taraf istatistik servislerini kullanıyoruz (ör. Google). Hizmetimizin gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgi bu linkte bulunabilir:
Gizlilik & Cookies