завантаження...

Про нас

Qwerty Networks - група проектів, що використовують єдину інформаційну та функціональну середовище для створення та розвитку соціальних мереж. Наші проекти - це потужні соціальні мережі. Наша компанія надає унікальні послуги для створення повномасштабних міжнародних соціальних мереж, а також багатофункціональних інтернет-порталів.

Ми розробляємо не прості сайти, а самі реальні горизонтальні масштабовані соціальні мережі, а також сайти знайомств і високонавантажені портали! Компанія Qwerty Networks реалізує проекти на основі Qwerty Social Network Engine - програмно-апаратного комплексу для створення соціальних мереж.

Базуючись на Qwerty Social Network Engine, реалізуються багато відомих міжнародних проектів, соціальних мереж, сайтів знайомств, а також спеціалізованих порталів. Наприклад, відома міжнародна блог-платформа Qwerty.blog (конкурент LiveJournal), що працює на 47 мовах і щоденно реєструє сотні нових блогерів, міжнародну соціальну бізнес-мережу B2Bingo.com, першу соціальну мережу для власників тварин, ветеринарів, заводчиків і клубів. VetWorld.net, соціальна мережа для власників веб-сайтів, міжнародних служб знайомств та інших проектів. І багато інших проектів! Ми запустили десятки великих порталів, а також соціальні мережі по всьому світу.

Ми приймаємо замовлення і раді будь-якій співпраці у сфері розробки та спільного запуску соціальних мереж, високо завантажених порталів, платіжних систем. У нашій людині ви отримаєте надійного ділового партнера!

Ви хочете стати новим Цукербергом? Зв'яжіться з нами! Ми не жартуємо!

Скільки коштує соціальна мережа?

Ми доступні на наступних мовах:

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

З найкращими побажаннями,
Qwerty Networks, just a social network!

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.Щоб зробити наше обслуговування максимально зручним, ми використовуємо спеціальні файли cookie для зберігання статистичної інформації та інформації про наших користувачів. Крім того, ми використовуємо статистичні послуги третіх сторін (наприклад, Google). Більш детальну інформацію про політику конфіденційності нашої служби можна знайти за цим посиланням:
Конфіденційність & Cookies